Potřeby zákazníka

Těsnící límce uzavírají prostor mezi vozidlem a budovou. Zabraňují větru, dešti a chladu vniknout z vnější strany do budovy a nebo naopak chlazené objekty v létě prohřívat. Přispívají k energeticky úspornému a účinnému řešení nakládky, tak i ke zlepšení pracovního prostředí. Firma ASSA ABLOY je jeden z vedoucích dodavatelů nakládacích systémů v Evropě. Zákazník může koupit těsnící límce samostatně nebo v kombinaci s vraty a nakládacími můstky jako kompletní nakládací systém.


 

 

Pro výběr správného límce

 


Volba límce je založená na základních podmínkách:
Projekt, typy vozidel, energeticky úsporné verze a na typu zboží požadující zvláštní podmínky.

 

Těsnící límce ASSA ABLOY jsou použitelné pro nakládací místa s můstky nebo i bez nich. Pro projekty, kde budou vozidla proměnných velikostí a modelů a jsou zde výrazně vyšší požadavky na omezení úniků tepla a nebo chladu, jsou vhodné nafukovací límce. Pro standardní řešení s rozdílnými velikostmi vozů jsou vhodné mechanické těsnící límce, které nabízejí optimální řešení k omezení vlivu povětrnosti a ekonomickou návratnost.
Náklady na energii pro teplo nebo chlazení jsou tak redukované efektivním použitím těsnícího límce, kde nafukovací límce poskytnou nejlepší hodnoty. Zvláštní druhy zboží, například hluboce zmrazené potraviny, často vyžadují neporušený chladící řetězec. Pro to zde nafukovací límce nalézají největší uplatnění. Límce jsou dostupné v různých velikostech a modelech. 

 

Vysoká odolnost proti počasí a i proti opotřebení od vozidel, to jsou požadavky na kvalitu těsnícího límce. Naše výrobky toto splňují.

 

 

 

                                                                            

                       Nafukovací límce                                  Mechanický límec

 

 

 

 

 

 

Kontakt

BELTing, spol. s r.o.

K Šeberovu 518,
149 00 Praha 4 – Šeberov
tel.:+420 267 101 666
tel.:+420 266 311 221
info@belting.cz

 

Back to top