Naše firma navazuje na své předchozí zkušenosti z technické oblasti a od začátku se profiluje jako specializovaná firma na oblast nakládacích systémů a vratové techniky pro průmyslové použití. Firma je od prvopočátku výhradním zástupcem pro ČR evropského specialisty pro tuto oblast – firmy ASSA ABLOY Entrance Systems, dříve známé po celém světě pod jménem Crawford a Hafa Alten GmbH. Dnes do skupiny ASSA ABLOY patří hlavně výroba vrat a vyrovnávacích můstků dříve známá pod značkou Crawford, dále třeba speciální hangárová vrata známá pod jménem MEGADOOR, automatické dveřní systémy známé jako BESAM a nebo třeba zabezpečovací systémy a zámky pod značkou FAB. Firma je od svého založení v roce 1959 jako HAFA, od roku 2011 jako Crawford a od roku 2018 jako ASSA ABLOY, synonymem pro nakládací techniku. Kontinuální vývoj a více jak 80 patentů v této oblasti dávají firmě ASSA ABLOY výrazný náskok před konkurencí a pozici předního evropského dodavatele. 

 

Cílem je pouze optimální, komplexní, hospodárné a moderní řešení pro uživatele. Servisní zajištění po celém světě.

 

Tyto všechny prvky převzala firma BELTing do svého programu a výsledkem jsou tisíce realizací u nejvýznamnějších obchodních partnerů v ČR. Ve spojení s firmou ASSA ABLOY je možné vyhovět klientům po celé Evropě i ve světě. 

 

Spoluprací s nejvýznamnějším partnerem z uvedené oblasti, jeho Know – How a plnou firemní podporou, je firma BELTing spolehlivým a stabilním partnerem pro své klienty. Svůj program doplňuje firma BELTing dalšími dodávkami od kvalitních a ověřených výrobců jak ze zahraničí, tak i z tuzemska. 

 

Samozřejmostí je cyklus: poradenství – dodávka – montáž – servis záruční – servis pozáruční. Záruční i pozáruční servis je zajišťován po celé ČR z centrály v Praze a ze servisních středisek Praha a Prostějov.

 

Využijte spojení předního evropského dodavatele a jeho zastoupení v ČR. Máme pro Vás vždy optimální a hospodárné řešení Vašeho problému s nakládkou a uzavřením vratového otvoru.

 

Obecné nařízení o ochraně osobních údajů ke stažení zde: GDPR

 

 

 

Skladový park Zděbrady              Foxconn Pardubice   Phillips Hranice
Tescoma Zlín EPCE Slaný MEAC Slaný
Klinipro Karviná Celestica Ráječko a Kladno                Panasonic Pardubice
Europark Praha Shimano Ostrava  Nábytek Kitzberger České   Budějovice

 

 

 

 

 

 

Kontakt

BELTing, spol. s r.o.

K Šeberovu 518,
149 00 Praha 4 – Šeberov
tel.:+420 267 101 666
tel.:+420 266 311 221
info@belting.cz

 

Back to top