Potřeby zákazníka

Těsnící límce uzavírají prostor mezi vozidlem a budovou. Zabraňují větru, dešti a chladu z vnější strany vniknout do budovy nebo naopak chlazené objekty prohřívat. Přispívají k energeticky úspornému a účinnému řešení nakládky tak i k zlepšení pracovního prostředí. Firma Crawford-Hafa je jeden z vedoucích dodavatelů nakládacích systémů v Evropě. Zákazník může koupit těsnící límce samostatně nebo v kombinaci s vraty a nakládacími můstky jako kompletní nakládací systém.


 

 

Pro výběr správného límce

 


Volba límce je založená na základních podmínkách:
Projektu, typu vozidel, energeticky úsporné verzi a na zboží požadující zvláštní podmínky.

 

Těsnící límce Crawford-Hafa jsou použitelné pro nakládací místa s můstky nebo i bez nich. Pro projekty, kde budou vozidla proměnných velikostí a modelů, jsou vhodné provedení nafukovací límce nebo mechanické těsnící límce, kdy tyto nabízejí optimální řešení k omezení průniku.
Náklady na energii pro teplo nebo chlazení jsou tak redukované efektivním použitím těsnícího límce a zde nafukovací límce poskytnou nejlepší hodnoty. Zvláštní druhy zboží, například hluboce zmrazené potraviny často vyžadují neporušený chladicí řetěz. Pro to zde nafukovací límce nalézají největší uplatnění. Límce jsou dostupné v různých velikostech a modelech. Pro standardní nakládací aplikace je optimálním řešením mechanický těsnící límec.

 

Vysoká odolnost proti počasí a i proti opotřebení od vozidel, to jsou požadavky na kvalitu těsnícího límce. Naše výrobky toto splňují.

 

 

 

                                                                            

  Mechanický těsnící límec                      Nafukovací límec

 

 

 

 

 

 

Kontakt

BELTing, spol. s r.o.

U Plynárny 99
101 00 Praha 10
tel.:+420 267 101 666
tel.:+420 266 311 221
fax:+420 266 311 222
info@belting.cz

 

Back to top